Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bydgoszcz Łęgnowo, Łęgnowska 4 BydgoszczUlica: Łęgnowska 4
Kod pocztowy: 85-881
Miejscowość: Bydgoszcz
Gmina: M. Bydgoszcz
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Bydgoszcz w powiecie M. Bydgoszcz dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Bydgoszcz

W głównej sali dworca PKP Bydgoszcz można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Rozkład jazdy PKP Bydgoszcz

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Bydgoszcz, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Parking i dojazd do dworca Bydgoszcz

Na dworcu PKP Bydgoszcz znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 555

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:46:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy