Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wierzchucin, 1 Wierzchucin


1
Kod pocztowy: 89-512
Miejscowość: Wierzchucin
Gmina: Cekcyn
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Wierzchucin w powiecie Cekcyn w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Wierzchucin

We wnętrzu dworca PKP w mieście Wierzchucin znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Wierzchucin przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Parking i dojazd do dworca Wierzchucin

Na dworcu PKP Wierzchucin znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 427

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:58:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy