Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Anieliny, 65 Anieliny


65
Kod pocztowy: 89-110
Miejscowość: Anieliny
Gmina: Sadki
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Anieliny. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Anieliny. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Anieliny

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Anieliny znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Anieliny oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Informacje biletowe na dworcu Anieliny

Na terenie dworca PKP Anieliny znajduje się kilka kas biletowych oraz punkt informacji dla pasażerów. W kasach sprzedawane są bilety na wszystkie kursy krajowe odjeżdżające z dworca Anieliny. Kupując bilety można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą lub kredytową. Jeżeli kasy są aktualnie zamknięte, warto rozważyć zakup biletu online.

Parking na dworcu PKP Anieliny

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Anieliny nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 542

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:23:31

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy