Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Janikowo, 1 Maja 7 JanikowoUlica: 1 Maja 7
Kod pocztowy: 88-160
Miejscowość: Janikowo
Gmina: Janikowo M.
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Informacje o dworcu PKP Janikowo. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Janikowo.

Dworzec PKP Janikowo – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Janikowo oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Janikowo jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Janikowo

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Janikowo. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd do dworca Janikowo

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Janikowo stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 435

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 03:33:17

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy