Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Osie, Dworzec 1 OsieUlica: Dworzec 1
Kod pocztowy: 86-150
Miejscowość: Osie
Gmina: Osie
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Osie w powiecie Osie w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Osie

We wnętrzu dworca PKP w mieście Osie znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Rozkład jazdy PKP Osie

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Osie, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Dojazd do dworca Osie

Jak dojechać do dworca PKP Osie? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Osie jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Osie lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 628

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:42:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy