Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia 4 ToruńUlica: Plac 18 Stycznia 4
Kod pocztowy: 87-100
Miejscowość: Toruń
Gmina: M. Toruń
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Toruń. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Toruń bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Toruń można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Toruń

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Toruń. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd do dworca Toruń

Jak dojechać do dworca PKP Toruń? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Toruń jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Toruń lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1140

Ostatnio przeglądane: 2024-07-15 21:01:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy