Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gronowo Elbląskie, Kolejowa 12 Gronowo ElbląskieUlica: Kolejowa 12
Kod pocztowy: 82-335
Miejscowość: Gronowo Elbląskie
Gmina: Gronowo Elbląskie
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Gronowo Elbląskie w powiecie Gronowo Elbląskie? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Gronowo Elbląskie oferowane usługi

Z dworca PKP Gronowo Elbląskie kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Gronowo Elbląskie jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Dojazd do dworca PKP Gronowo Elbląskie

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 437

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 05:12:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy