Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Elbląg, Plac Dworcowy 1 ElblągUlica: Plac Dworcowy 1
Kod pocztowy: 82-300
Miejscowość: Elbląg
Gmina: M. Elbląg
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Elbląg bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Elbląg tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Kasy biletowe PKP Elbląg

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Toalety PKP Elbląg

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 1641

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 12:57:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy