Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sątopy Samulewo, 10 Sątopy-Samulewo


10
Kod pocztowy: 11-230
Miejscowość: Sątopy-Samulewo
Gmina: Bisztynek
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Sątopy-Samulewo w powiecie Bisztynek sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Sątopy-Samulewo

Na Dworcu PKP Sątopy-Samulewo istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Sątopy-Samulewo. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Dworzec PKP Sątopy-Samulewo informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Sątopy-Samulewo

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 437

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:14:29

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy