Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Olsztyn Główny, Plac Konstytucji 3 Maja 1 OlsztynUlica: Plac Konstytucji 3 Maja 1
Kod pocztowy: 10-589
Miejscowość: Olsztyn
Gmina: M. Olsztyn
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Olsztyn w powiecie M. Olsztyn? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Olsztyn oferowane usługi

Z dworca PKP Olsztyn kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Kasy biletowe PKP Olsztyn

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Lokalizacja dworca PKP Olsztyn

Dworzec główny PKP Olsztyn znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Olsztyn nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 830

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:26:41

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy