Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czerwonka, 13-14 Czerwonka


13-14
Kod pocztowy: 11-300
Miejscowość: Czerwonka
Gmina: Biskupiec
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Informacje o dworcu PKP Czerwonka. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Czerwonka.

Dworzec PKP Czerwonka – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Czerwonka oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Czerwonka jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Zakup biletów na dworcu Czerwonka

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Położenie dworca PKP Czerwonka

Główny budynek dworca PKP Czerwonka znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Czerwonka jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 489

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:38:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy