Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Warszawa Powiśle, Smolna 2 WarszawaUlica: Smolna 2
Kod pocztowy: 00-375
Miejscowość: Warszawa
Gmina: Śródmieście
Województwo: Mazowieckie

Chcesz zobaczyć jakie usługi oferuje dworzec PKP Warszawa w powiecie Śródmieście? Sprawdź informacje o dworcu Warszawa.

Dworzec Warszawa wszystkie dostępne usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP Warszawa znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Warszawa oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Parking na dworcu PKP Warszawa

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Warszawa nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 536

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 09:19:14

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy