Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ciechanów, Sienkiewicza 73 CiechanówUlica: Sienkiewicza 73
Kod pocztowy: 06-400
Miejscowość: Ciechanów
Gmina: Ciechanów M.
Województwo: Mazowieckie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Ciechanów. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Ciechanów.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Ciechanów

Usługi na dworcu PKP Ciechanów to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Ciechanów oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Ciechanów przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Dojazd do dworca Ciechanów

Jak dojechać do dworca PKP Ciechanów? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Ciechanów jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Ciechanów lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1834

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:24:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy