Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kłodawa, Pomarzany Fabryczne 12 KłodawaUlica: Pomarzany Fabryczne 12
Kod pocztowy: 62-650
Miejscowość: Kłodawa
Gmina: Kłodawa
Województwo: Wielkopolskie

Rozkład jazdy dworca PKP Kłodawa w powiecie Kłodawa w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Kłodawa

We wnętrzu dworca PKP w mieście Kłodawa znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Kasy biletowe PKP Kłodawa

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Toalety na dworcu PKP Kłodawa

Dla wszystkich chętnych na dworcu znajdują się ubikacje, a także jest możliwość za dodatkowe pieniądze wziąć prysznic. Dla matek z małym dzieckiem są specjalne pokoje, gdzie umieszczono przewijak. Są również oddzielne toalety dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 510

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 14:14:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy