Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chodzież, Dworcowa 1 ChodzieżUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 64-800
Miejscowość: Chodzież
Gmina: Chodzież M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Chodzież w powiecie Chodzież M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Chodzież oferowane usługi

Z dworca PKP Chodzież kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Jak kupić bilet na dworcu Chodzież?

Na dworcu PKP Chodzież jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Toaleta na dworcu PKP Chodzież

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 578

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 14:54:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy