Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jarosław, Słowackiego 34 JarosławUlica: Słowackiego 34
Kod pocztowy: 37-500
Miejscowość: Jarosław
Gmina: Jarosław M.
Województwo: Podkarpackie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Jarosław bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Jarosław tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Dworzec Jarosław perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Jarosław lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Jarosław jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Jarosław.


Liczba wyświetleń: 1610

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 06:19:47

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy