Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Głuchołazy, Dworcowa 4 GłuchołazyUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 48-340
Miejscowość: Głuchołazy
Gmina: Głuchołazy
Województwo: Opolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Głuchołazy w powiecie Głuchołazy w województwie Opolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Głuchołazy

Na terenie dworca PKP Głuchołazy znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Zakup biletów na dworcu Głuchołazy

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Głuchołazy. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking na dworcu PKP Głuchołazy

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Głuchołazy nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 539

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 12:06:26

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy