Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Głogówek, Dworcowa 28 GłogówekUlica: Dworcowa 28
Kod pocztowy: 48-250
Miejscowość: Głogówek
Gmina: Głogówek M.
Województwo: Opolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Głogówek w powiecie Głogówek M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Głogówek oferowane usługi

Z dworca PKP Głogówek kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Zakup biletów na dworcu Głogówek

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Głogówek. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Głogówek jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Głogówek.


Liczba wyświetleń: 429

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 08:02:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy