Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Olesno Śląskie, Sądowa 23 OlesnoUlica: Sądowa 23
Kod pocztowy: 46-300
Miejscowość: Olesno
Gmina: Olesno M.
Województwo: Opolskie

Chcesz zobaczyć jakie usługi oferuje dworzec PKP Olesno w powiecie Olesno M.? Sprawdź informacje o dworcu Olesno.

Dworzec Olesno wszystkie dostępne usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP Olesno znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Olesno przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Jak dojechać do dworca Olesno?

Do dworca PKP Olesno można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 549

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:21:49

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy