Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ozimek, Kolejowa 1 OzimekUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 46-040
Miejscowość: Ozimek
Gmina: Ozimek M.
Województwo: Opolskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Ozimek w powiecie Ozimek M. należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Ozimek

Dworzec PKP Ozimek jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Dworzec PKP Ozimek informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Ozimek. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Parking przy dworcu Ozimek

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 511

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 21:22:37

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy