Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Janinów, Dworcowa JaninówUlica: Dworcowa
Kod pocztowy: 46-325
Miejscowość: Janinów
Gmina: Rudniki
Województwo: Opolskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Janinów. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Janinów.

Dworzec Janinów wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Janinów znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Zakup biletów na dworcu Janinów

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Toaleta na dworcu PKP Janinów

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 392

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 09:31:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy