Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Dziembówko, Dworcowa 4 DziembówkoUlica: Dworcowa 4
Kod pocztowy: 64-843
Miejscowość: Dziembówko
Gmina: Kaczory
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Dziembówko w powiecie Kaczory? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Dziembówko oferowane usługi

Z dworca PKP Dziembówko kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Dziembówko

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Dziembówko. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Toalety PKP Dziembówko

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 481

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:49:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy