Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bojanowo, Kolejowa 3 BojanowoUlica: Kolejowa 3
Kod pocztowy: 63-940
Miejscowość: Bojanowo
Gmina: Bojanowo M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Bojanowo w powiecie Bojanowo M. w województwie Wielkopolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Bojanowo

Na terenie dworca PKP Bojanowo znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Bojanowo spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking na dworcu PKP Bojanowo

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Bojanowo nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 381

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 03:56:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy