Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chorzów Batory, Armii Krajowej 46 ChorzówUlica: Armii Krajowej 46
Kod pocztowy: 41-506
Miejscowość: Chorzów
Gmina: M. Chorzów
Województwo: Śląskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Chorzów w powiecie M. Chorzów w województwie Śląskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Chorzów

Na terenie dworca PKP Chorzów znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Rozkład jazdy PKP Chorzów

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Chorzów, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Dojazd do dworca Chorzów

Jak dojechać do dworca PKP Chorzów? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Chorzów jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Chorzów lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1032

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:54:19

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy