Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zebrzydowice, Dworcowa 11 ZebrzydowiceUlica: Dworcowa 11
Kod pocztowy: 43-410
Miejscowość: Zebrzydowice
Gmina: Zebrzydowice
Województwo: Śląskie

Informacje na temat dworca PKP Zebrzydowice. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Zebrzydowice online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Zebrzydowice można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Zebrzydowice przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Zebrzydowice znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Zebrzydowice jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 884

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 16:54:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy