Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jastrowie, Dworcowa 6 JastrowieUlica: Dworcowa 6
Kod pocztowy: 64-915
Miejscowość: Jastrowie
Gmina: Jastrowie M.
Województwo: Wielkopolskie

Rozkład jazdy dworca PKP Jastrowie w powiecie Jastrowie M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Jastrowie

We wnętrzu dworca PKP w mieście Jastrowie znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Dworzec Jastrowie - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Jastrowie jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Jastrowie są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 474

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 16:54:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy