Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chociwel, Kolejowa 2 ChociwelUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 73-120
Miejscowość: Chociwel
Gmina: Chociwel M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Chociwel w powiecie Chociwel M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Chociwel oferowane usługi

Z dworca PKP Chociwel kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Chociwel mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Dojazd dworzec PKP Chociwel

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Chociwel. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 461

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:19:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy