Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chojna, Żółkiewskiego 2 ChojnaUlica: Żółkiewskiego 2
Kod pocztowy: 74-500
Miejscowość: Chojna
Gmina: Chojna M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Chojna w powiecie Chojna M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Chojna

Na Dworcu PKP Chojna istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Chojna. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Chojna znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Toaleta na dworcu PKP Chojna

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 562

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 20:17:21

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy