Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czaplinek, Dworcowa 33 CzaplinekUlica: Dworcowa 33
Kod pocztowy: 78-550
Miejscowość: Czaplinek
Gmina: Czaplinek M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Czaplinek znajdującej się w powiecie Czaplinek M. będącej częścią województwa Zachodniopomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Czaplinek

Na dworcu PKP Czaplinek jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Czaplinek znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Parking dworzec PKP Czaplinek

Przy Dworcu Głównym PKP znajduje się parking naziemny. Za bilet można zapłacić tylko gotówką w kasach automatycznych. Należy przygotować odliczoną sumę. Wjazd znajduje się ze strony głównego wejścia na dworzec. W przypadku pasażerów podróżujących bez własnego samochodu istnieje możliwość dojazdu na dworzec korzystając z komunikacji miejskiej.


Liczba wyświetleń: 607

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:57:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy