Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Iwin, Iwin 2 IwinUlica: Iwin 2
Kod pocztowy: 78-451
Miejscowość: Iwin
Gmina: Grzmiąca
Województwo: Zachodniopomorskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Iwin. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Iwin. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Iwin

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Iwin znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Iwin oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Zakup biletów na dworcu Iwin

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Iwin. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking przy dworcu Iwin

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 405

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:54:55

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy