Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bolesławiec, Bolesława Chrobrego 1A BolesławiecUlica: Bolesława Chrobrego 1A
Kod pocztowy: 59-700
Miejscowość: Bolesławiec
Gmina: Bolesławiec M.
Województwo: Dolnośląskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Bolesławiec w powiecie Bolesławiec M. dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Bolesławiec

W głównej sali dworca PKP Bolesławiec można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Bolesławiec spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Bolesławiec?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 651

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 03:32:59

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy