Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poznań Główny, Głogowska 15 PoznańUlica: Głogowska 15
Kod pocztowy: 60-701
Miejscowość: Poznań
Gmina: M. Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Poznań w powiecie M. Poznań? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Poznań oferowane usługi

Z dworca PKP Poznań kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Dworzec Poznań - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Poznań jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Toaleta na dworcu PKP Poznań

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 459

Ostatnio przeglądane: 2024-07-14 14:01:38

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy