Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Krzyż Wielkopolski, Wojska Polskiego 109 Krzyż WielkopolskiUlica: Wojska Polskiego 109
Kod pocztowy: 64-761
Miejscowość: Krzyż Wielkopolski
Gmina: Krzyż Wielkopolski M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Krzyż Wielkopolski? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Krzyż Wielkopolski wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Krzyż Wielkopolski mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Informacje o biletach na dworcu Krzyż Wielkopolski

W kasach na dworcu Krzyż Wielkopolski jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Dojazd do dworca PKP Krzyż Wielkopolski

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 525

Ostatnio przeglądane: 2024-04-16 12:28:17

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy