Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czempiń, Kolejowa 4 CzempińUlica: Kolejowa 4
Kod pocztowy: 64-020
Miejscowość: Czempiń
Gmina: Czempiń M.
Województwo: Wielkopolskie

Dworzec PKP Czempiń – informacje o rozkładzie jazdy, usługach, barierach budowlanych i dojeździe do dworca.

Dworzec Czempiń dostępne bilety

Na dworcu PKP Czempiń znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi regionalne, a część na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu, ale obsługuje on tylko karty.

Informacje o dworcu PKP Czempiń

Na dworcu PKP Czempiń znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Dojazd do dworca Czempiń

Jak dojechać do dworca PKP Czempiń? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Czempiń jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Czempiń lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 436

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 13:27:56

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy