Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Palędzie, Kolejowa 1 PalędzieUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 62-069
Miejscowość: Palędzie
Gmina: Dopiewo
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Palędzie znajdującej się w powiecie Dopiewo będącej częścią województwa Wielkopolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Palędzie

Na dworcu PKP Palędzie jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Palędzie

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Palędzie. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Toalety na dworcu Palędzie

Podróżni przebywający na terenie dworca Palędzie mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 744

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:51:46

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy