Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Pierzchno, Dworcowa 16 PierzchnoUlica: Dworcowa 16
Kod pocztowy: 62-035
Miejscowość: Pierzchno
Gmina: Kórnik
Województwo: Wielkopolskie

Informacje na temat dworca PKP Pierzchno. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Pierzchno online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Pierzchno można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Dworzec PKP Pierzchno informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Pierzchno. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Jak dojechać do dworca Pierzchno?

Do dworca PKP Pierzchno można dojechać na kilka sposobów. Jednym z najpopularniejszych jest komunikacja miejska, taka jak autobus lub tramwaj, która łączy dworzec z innymi częściami miasta. Innym sposobem jest dojazd samochodem, z którego można skorzystać z parkingu przy dworcu. Wreszcie, istnieje również możliwość dojazdu rowerem lub przejścia na teren dworca pieszo.


Liczba wyświetleń: 522

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:00:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy