Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Tomaszów Mazowiecki, Dworcowa 15b Tomaszów MazowieckiUlica: Dworcowa 15b
Kod pocztowy: 97-200
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Gmina: Tomaszów Mazowiecki M.
Województwo: Łódzkie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Tomaszów Mazowiecki w powiecie Tomaszów Mazowiecki M.. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Tomaszów Mazowiecki

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Tomaszów Mazowiecki.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Tomaszów Mazowiecki jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Toalety na dworcu Tomaszów Mazowiecki

Podróżni przebywający na terenie dworca Tomaszów Mazowiecki mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 1732

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:46:55

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy