Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gorzkowice, Warszawska 20 GorzkowiceUlica: Warszawska 20
Kod pocztowy: 97-350
Miejscowość: Gorzkowice
Gmina: Gorzkowice
Województwo: Łódzkie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Gorzkowice w powiecie Gorzkowice. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Gorzkowice

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Gorzkowice.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Gorzkowice znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Położenie dworca PKP Gorzkowice

Główny budynek dworca PKP Gorzkowice znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Gorzkowice jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 370

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 12:24:48

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy