Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Oleśnica, Kolejowa 1 OleśnicaUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 56-400
Miejscowość: Oleśnica
Gmina: Oleśnica M.
Województwo: Dolnośląskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Oleśnica bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Oleśnica tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Dworzec PKP Oleśnica informacje

Dla osób niepełnosprawnych przygotowano wiele usług pomocniczych na dworcu PKP Oleśnica. Kupując bilet, obniżone okna w kasach ułatwiają komunikację między podróżnym a sprzedającym. Istnieje także możliwość uzyskania pomocy tłumacza migowego, który ułatwia kontakt pomiędzy pracownikiem kasy oraz słabosłyszącym klientem.

Dojazd do dworca Oleśnica

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Oleśnica stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 608

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 22:48:15

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy