Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Legnica, Dworcowa 5 LegnicaUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 59-220
Miejscowość: Legnica
Gmina: M. Legnica
Województwo: Dolnośląskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Legnica w powiecie M. Legnica. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Legnica

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Legnica.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Legnica

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Legnica. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Parking i dojazd do dworca Legnica

Na dworcu PKP Legnica znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 389

Ostatnio przeglądane: 2024-03-04 06:38:35

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy