Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gdańsk Osowa, Barniewicka 60A GdańskUlica: Barniewicka 60A
Kod pocztowy: 80-299
Miejscowość: Gdańsk
Gmina: M. Gdańsk
Województwo: Pomorskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Gdańsk w powiecie M. Gdańsk? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Gdańsk

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Jak kupić bilet na dworcu Gdańsk?

Na dworcu PKP Gdańsk jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd dworzec PKP Gdańsk

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Gdańsk. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 457

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 20:53:58

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy