Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wierzchowo Człuchowskie, Dworcowa 7 WierzchowoUlica: Dworcowa 7
Kod pocztowy: 77-317
Miejscowość: Wierzchowo
Gmina: Człuchów
Województwo: Pomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Wierzchowo znajdującej się w powiecie Człuchów będącej częścią województwa Pomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Wierzchowo

Na dworcu PKP Wierzchowo jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Wierzchowo przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Lokalizacja dworca PKP Wierzchowo

Dworzec główny PKP Wierzchowo znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Wierzchowo nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 469

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:55:21

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy