Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jastarnia, Ks. Stefańskiego 6 JastarniaUlica: Ks. Stefańskiego 6
Kod pocztowy: 84-140
Miejscowość: Jastarnia
Gmina: Jastarnia M.
Województwo: Pomorskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Jastarnia w powiecie Jastarnia M. należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Jastarnia

Dworzec PKP Jastarnia jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Jastarnia przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Parking na dworcu Jastarnia i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Jastarnia znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 939

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 12:34:46

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy