Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Rumia, Starowiejska 2 RumiaUlica: Starowiejska 2
Kod pocztowy: 84-230
Miejscowość: Rumia
Gmina: Rumia M.
Województwo: Pomorskie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Rumia? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Rumia wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Rumia mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Rozkład jazdy PKP Rumia

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Rumia, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Rumia są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 914

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 05:48:44

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy