Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowe Drezdenko, Dworcowa 3 DrezdenkoUlica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 66-530
Miejscowość: Drezdenko
Gmina: Drezdenko M.
Województwo: Lubuskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Drezdenko w powiecie Drezdenko M. w województwie Lubuskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Drezdenko

Na terenie dworca PKP Drezdenko znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Drezdenko oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Parking przy dworcu Drezdenko

Podróżni, którzy planują przyjechać na dworzec samochodem nie muszą obawiać się o pozostawienie swojego pojazdu bez nadzoru. W pobliżu dworca znajduje się przestronny parking, na którym można zostawić swój pojazd na czas podróży. Konieczne będzie jednak wniesienie odpowiedniej opłaty. Gdy postój będzie zaledwie tymczasowy, płatność będzie o wiele niższa. Wjazd samochodem na teren przy dworcu ułatwi jednak wypakowanie obszernych bagaży.


Liczba wyświetleń: 407

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 03:46:24

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy