Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Strzelce Krajeńskie Wsch., Wojska Polskiego 5 Strzelce KrajeńskieUlica: Wojska Polskiego 5
Kod pocztowy: 66-500
Miejscowość: Strzelce Krajeńskie
Gmina: Zwierzyn
Województwo: Lubuskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Strzelce Krajeńskie. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Strzelce Krajeńskie.

Dworzec Strzelce Krajeńskie wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Strzelce Krajeńskie znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Pomoc dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej

Dworzec PKP Strzelce Krajeńskie spełnia funkcje przystępności dla osób niepełnosprawnych i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Na dworcu nie znajdują się żadne bariery budowlane. W każdym miejscu, które tego wymaga zbudowano chodniki i podjazdy. Zamontowano również specjalne windy ułatwiające poruszanie się po terenie dworca.

Parking na dworcu Strzelce Krajeńskie i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Strzelce Krajeńskie znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 401

Ostatnio przeglądane: 2024-04-17 19:09:44

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy