Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zielona Góra Główna, Dworcowa 32 Zielona GóraUlica: Dworcowa 32
Kod pocztowy: 65-020
Miejscowość: Zielona Góra
Gmina: M. Zielona Góra
Województwo: Lubuskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Zielona Góra znajdującej się w powiecie M. Zielona Góra będącej częścią województwa Lubuskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Zielona Góra

Na dworcu PKP Zielona Góra jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Dworzec PKP Zielona Góra informacje dla osób z niepełnosprawnością

Po modernizacji dworca poprawiono warunki obsługi podróżnych, poziom ich bezpieczeństwa, a także zwiększono dostępność budynku dworca dla osób z niepełnosprawnością. Przygotowano również ubikację i prysznic dla osób niepełnosprawnych.

Parking i dojazd do dworca Zielona Góra

Na dworcu PKP Zielona Góra znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 971

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 09:35:19

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy