Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kowalów, Kolejowa 1 KowalówUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 69-110
Miejscowość: Kowalów
Gmina: Rzepin
Województwo: Lubuskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Kowalów. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Kowalów.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Kowalów

Usługi na dworcu PKP Kowalów to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Kowalów oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Zakup biletów na dworcu Kowalów

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Lokalizacja dworzec PKP Kowalów

Dworzec PKP Kowalów znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 436

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:02:04

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy