Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ząbkowice Śląskie, Niepodległości 16 Ząbkowice ŚląskieUlica: Niepodległości 16
Kod pocztowy: 57-200
Miejscowość: Ząbkowice Śląskie
Gmina: Ząbkowice Śląskie M.
Województwo: Dolnośląskie

Informacje o dworcu PKP Ząbkowice Śląskie. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Ząbkowice Śląskie.

Dworzec PKP Ząbkowice Śląskie – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Ząbkowice Śląskie oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Ząbkowice Śląskie jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Kasy biletowe PKP Ząbkowice Śląskie

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Dojazd dworzec PKP Ząbkowice Śląskie

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Ząbkowice Śląskie. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 433

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:56:53

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy