Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Osobowice, Pełczyńska 44 WrocławUlica: Pełczyńska 44
Kod pocztowy: 51-180
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Psie Pole
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz wiedzieć więcej w temacie dworca PKP w miejscowości Wrocław? Sprawdź aktualny rozkład jazdy PKP.

Wszystkie dostępne usługi dworca PKP Wrocław

Na poziomie "0" na dworcu Wrocław znajduje się apteka, kawiarnia, bankomat oraz kantor. W przypadku znacznie opóźnionych pociągów jest możliwość wynajęcia noclegu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów można zwrócić się do biura Informacji dworca PKP Wrocław, które znajduje się w głównym budynku.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Wrocław. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Parking i dojazd do dworca Wrocław

Na dworcu PKP Wrocław znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 485

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:47:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy